Potrebujete nový kľúč od bytu? Máte posledný kľúč od auta? 

Stratili ste kľúče od auta? Ste na správnom mieste!

Kľúčová služba HM-Tesco Žilina náš špecialista na výrobu kľúčov a autokľúčov.

www.autokluce.sk

Tieto služby pre nás zabezpečuje Kľúčová služba HM- Tesco Košická Žilina
V prípade poskytnutia informácií ohľadom výroby kľúčov a autokľúčov použite uvedený kontakt priamo na technickú podporu.

Potrebujete nový kľúč od bytu alebo od auta? Ste správne!

Vieme spraviť autokľúče s originálnym diaľkovým ovládaním, alebo Vám nové diaľkové ovládanie dorobiť ako prívesok. Autokľúče vyrábame pred Vašimi očami, a v prípade dohody a potreby prídeme vyhotoviť nový kľúč priamo k Vám (nepojazdné auto, strata všetkých kľúčov). V prevádzkach vyrábame okrem autokľúčov aj klasické FAB-kové kľúče, trezorové kľúče a iné. Skladom máme viac ako 1000 typov profilov kľúčov a autokľúčov. Držíme všetky typy batérií do autokľúčov a diaľkových ovládačov.

Prekódovanie imobilizérov

Zabezpečujeme prekódovanie imobilizérov, pokiaľ ste kúpili nové auto a máte podozrenie, že by mohlo zmiznúť, alebo pri strate jedného z kľúčov. Po takomto prekódovaní už nebude možné naštartovať vozidlo vymazaným autokľúčom. Ak je pri strate všetkých autokľúčov možné vypnúť imobilizér a je to výhodnejšie, na žiadosť zákazníka sme po konzultácii schopní spraviť aj takúto úpravu auta.

Oprava autokľúčov

V prípade, že máte autokľúč s nefunkčným imobilizérom a auto má problém pri štartovaní (Renault, Peugeot, Opel, Fiat, Škoda) takýto kľúč možno opraviť a nemusíte kupovať nový. Opravujeme poškodené budíky (Škoda, Audi, Peugeot, Renault) a diaľkové ovládania (Opel, Renault, Ford, Fiat, Peugeot, Citroen). Ponúkame náhradné diely do nefunkčných spínacích skriniek (Fiat, Opel, Škoda, VW), nemusíte kupovať novú sadu zámkov s kľúčmi. Ak je potrebný bezpečnostný kód (PIN), vytiahneme ho priamo z Vášho auta. Detailnejšie informácie nájdete v ďalšej časti webu. Ak ste svoj problém nenašli uvedený na webe, môžete sa informovať e-mailom, či ho vieme vyriešiť. Predtým ako sa budete informovať prečítajte si sekciu Kontakt. 

Oprava poškodenej elektroniky.

Opravujeme elektroniku, ktorá súvisí so systémom imobilizéra v aute. Sú to niektoré typy budíkov, jednotky imobilizéra, riadiace jednotky, rádiá. Pri zablokovaných jednotkách vieme vyčítať kód a jednotku odblokovať. V riadiacich jednotkách motora robíme vypnutie imobilizéra. Informujte sa, či dokážeme vyriešiť Váš problém.

Oprava budíkov
Opravujeme poškodené budíky automobilov Škoda, Peugeot, Citroen, Renault, Audi, keď dochádza k padaniu ručičiek počas jazdy, zlému zobrazovaniu displaja, alebo sú budíky úplne mŕtve. Opravu spravíme na počkanie, ale je potrebné objednať sa s autom do našej pobočky.Opravujeme budíky Škoda Octavia, Renault Clio a Thalia, Peugeot 406, 206, kde dochádza k padaniu ručičiek, prípadne ručičky vôbec nereagujú. Tento problém vyriešime po dohode na počkanie v našich pobočkách. Poškodený displaj na Renault Megane alebo Espace, vôbec nesvieti, alebo vypadáva. Displaj na Audi A4, A6, Octavia, Passat, Golf nezobrazuje korektne a nedá sa čítať.