Pohotovostná kľúčová služba pre Mesto Nemšová

Otváranie dverí ktoré sú zabuchnuté

Pohotovostná kľúčová služba zabezpečuje služby pre mesto Nemšová. Špecializujeme sa na otváranie dverí bytov a otváranie áut Non-stop. Preto, ak máte zabuchnuté dvere na byte, stačí nás kontaktovať a mi Vám otvoríme akékoľvek dvere a  bez akéhokoľvek poškodenia dverí, zárubne, kovania, alebo vložky (zámku). Nikdy si svojvoľne neotvárajte zabuchnuté dvere! Cena za opravu dverí, prevyšuje hodnotu samotného zásahu.

Otváranie dverí ktoré sú zamknuté  

 V prípade, že potrebujete otvoriť zamknuté dvere, či už sa jedná o byt, rodinný dom, kanceláriu, garáž, pivnicu ........  je potrebné splniť niekoľko našich požiadaviek a bude Vám sprístupnený daný objekt. Otvorenie uzamknutých dverí, môže trvať v časovom rozpätí od 3-minút až do 1-hodiny.  Všetko záleží, od kvality zabezpečenia vašich dverí . Vždy vieme daný objekt zabezpečiť a uzamknúť. V žiadnom prípade sa nepokúšajte o svojpomocne otvorenie zamknutých dverí! V dnešnej dobe sú dvere a zámky stavané na to, aby odolávali takýmto útokom.      

Otváranie dverí ktoré sú zaseknuté alebo poškodené

Pokiaľ, máte dvere zaseknuté alebo poškodené, mi si stým hravo poradíme. Poruchy dverí bývajú rôzne a preto každý zásah je niekedy menej no niekedy veľmi náročný. V takýchto prípadoch sa dvere snažíme otvoriť tak, aby sme minimalizovali ich poškodenie. Následne po otvorení dverí, ich vieme opraviť. Mení sa iba poškodený diel.

Otváranie áut

Ak, sa za Vám stalo že, máte zamknuté svoje motorové vozidlo  a kľúče Vám ostali v interiéri vášho vozidla, vieme Vám pomôcť. Ako jedna z mála firiem, disponujeme kompletným vybavením na otváranie vozidiel. Preto Vám garantujeme že, otvoríme vaše zabuchnuté vozidlo bez poškodenia. Nikdy neotvárajte svoje motorové vozidlo svojpomocne. Oprava škody, ktorú spôsobíte prevyšuje 2 až 10 násobok hodnoty samotného zásahu.